Jun 14

पहिरो पीडितहरुका राहत संकलन

ताप्लेजुङ जिल्लाका पहिरो पीडितहरुका लागि, कियाचु, यूएईले राहत संकलन गर्ने

गत २०७२ जेठ २७ गते रातिको भीषण पहिरोका कारण ताप्लेजुङ जिल्लाका खोक्लिङ, लिवाङ, लिङथेप, खाम्लिङ , सान्थाक्रा र थिङलाबु आदि गाविसका पहिरो पीडित स्थानीयहरुलाई परदेशबाट पनि केहि सहयोग गर्ने उदेश्यले, जुन १२,  २०१५ शुक्रबारको दिन  किरात याक्थुङ चुम्लुङ, यूएईका अध्यक्ष सरोज पहाङ्गोको अध्यक्षतामा आपतकालीन बैठक बसी राहत संकलन गर्न ७ सदस्यीय एक राहत संकलन संयोजन समिति गठन गरिएको छ | राहत संकलन समिति

संयोजक – सुभाष बेघा
उप संयोजक – गज ब. वनेम
सदस्य: भवानी मांग्मु
सदस्य: राजेश लाबुंग
सदस्य: मनिष नाल्बो
सदस्य:सन्तोस मांगदेन
सदस्य: महेश्वर वनेम

समितिलाई एकमहिनाभित्रमा संकलन गरी, किरात याक्थुङ चुम्लुङ नेपालमा उक्त सकलित रकम पठाई, किरात याक्थुङ चुम्लुङ नेपालकै पदाधिकारीहरुद्वारा वितरण गराउन सहयोगको लागि अनुरोध गरिने समेत निर्णय भएको छ |

“स्मरण रहोस्  गत बैसाखको महाभूकम्प पीडितको लागि पनि किरात याक्थुङ चुम्लुङ यूएईले सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको किउल गाबिस अन्तर्गतको “कोलामा” गाउ (जहाँ १३ घर रहेछन ) मा  कियाचु नेपालकै सहकार्यमा घर बनाउने सामग्री जस्ता पाता बितरण गर्न सफल भएको थियो |”

 

Show Buttons
Hide Buttons
>
Facebook